Çinikolik'e Hoşgeldiniz. Bize Ulaşın 0 (274) 216 18 81

HAKKIMIZDA

Ülkemizin çinisiyle meşhur şehri Kütahya’da yeni bir marka olarak doğan Çinikolik, “Her eve bir çini.” parolasıyla sektöre yenilik getiren bir şirket. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, evlerinizin baş köşesinde sergilemek isteyeceğiniz hem geleneksel yapısını kaybetmeyen hem de etkileyici ve göz alıcı çinileri sizlerle buluşturan Çinikolik, her bütçeye uygun fiyat politikasıyla herkesin seveceği bir marka olmak için çalışıyor. Çini sektöründe lider konuma gelmek için tüm sermayesi ve bilgi birikimini cömertçe kullanan markanın alt yapısı aslında biraz eskilere dayanıyor.

Kütahya’da 10 yıllı aşkın bir ticari geçmişe sahip olan Kesa Mimarlık Ticaret Limited Şirketi’nin alt yapısıyla hayatına başlayan Çinikolik markası, herkese hitap edebilecek kaliteli çinileri müşterileriyle buluşturuyor. Kesa Mimarlık, Kütahya’da 2010 yılında kurulan ve günümüze kadar mimarlık alanında hizmet veren bir şirket. Şirket sahipleri, bu hizmetlerine devam ederken başka bir sektöre atılmanın düşüncesi ve hazırlıkları içine giriyorlar. Şirket, ticari geçmişi sayesinde bölgenin kültür ve mirasını hayli benimsemenin sağladığı avantajlarla birlikte ticari tecrübelerini bu miras ile harmanlayarak nihayet 2020 yılında sektöre giriş yapmaya karar veriyor. Bunun için satış lisansları, ürün hazırlıklarının yanı sıra reklam, sosyal medya ve web site çalışmalarına başlanıyor.

Kütahya’da çini ustalarının el emekleriyle hazırlanan ve yüzde yüz yerli sermaye ile üretilen Kütahya çinilerini imalattan halka arz eden Çinikolik markasının tüm ürünleri, her bütçeye uygun olmasının yanı sıra tüm beğeni ve zevklere hitap ediyor. Müşterilerinin memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan Çinikolik, şirket kaynaklı herhangi bir sorun ya da memnuniyetsizlikte maddi ve manevi zararları karşılamayı müşterilerine taahhüt ediyor. Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyerek çalışmalarını bu yönde titizlikle yürüten şirket, ürünlerin müşteriye hasarlı bir şekilde ulaşması durumunda durumu telafi etmek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Müşteri, böyle bir durum yaşadığında kargo firmasına tutturduğu tutanağı şirkete gönderdiği takdirde Çinikolik markası, aynı ürünü ya da muadilini koşulsuz bir şekilde, ekstra hiçbir ücret talep etmeden müşteriye gönderiyor.

Piyasada güven ve kalite algısının marka adıyla bir anılması konusunda özveriyle çalışan Çinikolik, tüm kaynaklarıyla sektöre kendini adamış durumda. Kurucuları ve yöneticilerinin yanı sıra, emek veren tüm personeliyle birlikte tüm çalışmalar titizlikle yürütülüyor. Şirket, sipariş sürecinden itibaren ödeme, paketleme, kargolama ve satış sonrası süreçlerinde her zaman müşterisinin yanında oluyor. Tüm süreçleri çözüm odaklı bir şekilde yürütüyor ve herhangi bir sorun yaşanırsa en kısa süre içinde çözüme kavuşturmak için tüm kaynaklarını seferber ediyor.

Tüm bunların dışında Çinikolik, tüm ürünlerini kaliteli malzeme ve usta işçilikle üretildiğini, satışı gerçekleştirilen her şeyin birinci sınıf ürünler olduğunu garanti ediyor. Geleneksel çini sanatının modern bir şekilde yorumlandığı, kendine özgü, kaliteli pişirim ve astar teknikleri kullanılarak üretilen tüm ürünler, tarihimizi ve kültürümüzü yansıtıyor. Yerli sermaye ile üretilen çiniler, milli değerlerimizi de yansıtıyor. Ayrıca Çinikolik’in satışını gerçekleştirdiği tüm çiniler, pürüzsüz yüzeyleri, etkileyici renk ve desenlerinin yanı sıra kolay temizlenebilmesi, kir tutmaması ve uzun ömürlü olmasıyla da dikkat çekiyor.

Eğer çini sektörüne kendini adamış, bu alanda bir dünya markası olmayı hedefleyen Çinikolik’in ürünlerini satın almak isterseniz web sitesi aracılığıyla dilediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. Türkiye’nin veya dünyanın neresinde olursanız olun Çinikolik, size en özel ve ihtişamlı çini ürünlerini en uygun fiyatlarla en kısa süre içerisinde ulaştırıyor. Bunu gerçekleştirirken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermiyor. Ürünleriniz güzel bir şekilde paketlenerek sağlamlığını yitirmeden size ulaştırılmaya çalışılıyor.

Sizde “çinikolikseniz” en beğendiğiniz çinileri hemen Çinikolik aracılığıyla sipariş edebilirsiniz. İletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilir, herhangi bir konuda bilgi alabilir, sormak istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.