Çinikolik'e Hoşgeldiniz. Bize Ulaşın 0 (274) 216 18 81

KURUMSAL

MİSYONUMUZ

Kesa Mimarlık Ticaret Limited Şirketi, Kütahya’da mimarlık alanında 10 yıllık ticari geçmişe sahip olan bir şirket. Şirket, 2020 yılında Çinikolik markasıyla çini sektörüne giriş yaparak ticaret sektöründeki bu tecrübesini Kütahya çinilerinin Türkiye’nin her köşesine ve tüm dünyaya ulaştırılması ve pazarlamasının gerçekleştirilmesi adına kullanmaya karar veriyor. Şirket, çini sektörüne yeni bir soluk getirerek, Kütahya çinilerinin ününü yaymaya, elde ettiği ticari gelirleri yine bu alanda harcayarak çini sektörünün gelişimine katkı sağlamaya çalışıyor.

Çinikolik, doğaya ve insan hayatına saygıyı ön planda tutar ve her faaliyetinde bunun aksine bir tutum içinde olmamak için dikkat eder. Üretilen her üründe doğaya hiçbir zarar gelmemesi için çalışır. Gerçekleştirdiği her işte, yaptığı tüm üretimlerde oluşabilecek tüm atıkları en aza indirgemek ve doğal kaynak tüketimini mümkün olan en üst seviyede sınırlandırmak için çabalar. Ayrıca insan hayatına değer verir. Tüm personelinin iyi koşullar altında çalışması için faaliyet gösterir. Tüm koşullarının iyileştirilmesi adına çalışmalar gerçekleştirerek sadece çini sektörüne değil diğer sektörlerde faaliyet gösteren şirketlere de örnek olmaya çalışır.

Ayrıca Çinikolik, sektörün ilerlemesini yakından takip ederek her geçen gün kendisini geliştirmek ve olumlu yönde yenilemek için çalışır. Bunun yanı sıra teknolojiyi faydalı bir şekilde kullanır. Zamandan ve tüm kaynaklardan tasarruf etmek için yapılması gereken ne varsa uygular. Buna teknoloji, bilgi birikimi veya herhangi başka bir şey dahil edilebilir.

Sonuç olarak Çinikolik, Kütahya çinilerini Türkiye’nin her köşesine ve tüm dünyaya ulaştırmaya çalışırken tüm kaynaklarını en efektif şekilde kullanmak için çaba gösterir, ayrıca çini sektörüne yeni bir soluk getirerek bu alanda lider konuma gelmek, diğer tüm marka ve şirketlere de örnek olmak için faaliyetlerini titizlikle yürütür. Tüm bunların yanı sıra geçici hırslara kapılmadan, insani değerlerini asla kaybetmeden çalışmak için özveriyle hareket eder.

 

VİZYONUMUZ

 

Çinikolik, öncelikli hedef olarak Kütahya çinilerinin Türkiye sınırlarını aşıp tüm dünyada tanınır ve bilinir ürünler olması için çalışmayı kendisine bir görev olarak benimser. Bu amaçla canla başla çalışan markanın bireysel olarak hedefleri ise bu yolda ilerlerken bir dünya markası olarak anılmak.

Kütahya’da hatırı sayılır bir emekle tamamen el işçiliği ve yüzde yüz yerli sermaye ile üretilen Kütahya çinilerinin değerini ülkemize hatırlatmak, ülkemize ait olan bu değeri Çinikolik markasıyla dünyaya tanıtmak markanın en büyük amacı. Çinikolik markasıyla çini sektörüne damga vurarak dünya çapında bir marka haline gelmeyi amaçlayan şirket, bunun yanı sıra sektöre yön veren lider bir konumda olmak için çabalıyor.

Kütahya’dan tüm Türkiye’ye sonra da dünyaya açılmak, Kütahya çinilerinin ününe ün katmak için yola çıkan Çinikolik, herkesin seveceği bir marka olma yolunda kendinden emin bir şekilde ilerliyor. Marka, “Her eve bir çini.” mottosunun gerçekleşeceği günleri umutla bekliyor. Bunun için geleceğe yaptığı yatırımların yanı sıra çiniciliğin ruhunda bulunan gelenekçi yapıdan asla vazgeçmiyor. Bu sayede milli değerimiz olan çini sayesinde kültürümüzü korumaya yardımcı oluyor, bu kültürün geleceğe taşınmasına, yenilenerek her kesime hitap etmesine öncülük ediyor.

Sonuç olarak Çinikolik, gelecekte çini sektöründe ulusal ve uluslararası çalışmalarını güçlendirerek sektörün gelişmesine katkı sağlamak, sağlam ve güvenilir bir marka olarak tüm Türkiye ve dünyada anılmak adına çalışmalarına yön veriyor. Bu vizyonun kalıcı olmasını sağlamak, şirket politikası haline gelmesini sağlamak için tüm kaynaklarını seferber ediyor. Bu doğrultuda sektörün tüm gerekliliklerini kendisine uygulamak, yeniliklere uyum sağlamak ve her geçen gün gelişim kaydetmek için var gücüyle çalışıyor.